Menu

Classic Seven

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Classic Seven

Automat Classic Seven Online ZdarmaVítejte u dalšího automatu zdarma z dílny Kajot. Tento 3-válcový výherní automat obsahuje symboly ovoce a také sedmiček. Jak již název napovídá, právě o sedmičky půjde nejvíce a komu se srovnají na válci, ten zaručeně vyhraje. Nádherná grafika a plynulé animace nás jistě u automatů Kajot zdarma již nepřekvapí, ba naopak. Tento Kajot Automat se řadí spíše mezi klasiky, ale jistě se najde dostatečné množství hráčů, kteří si ho zamilují.

Automat Classic Seven Online Zdarma

  • Automat je vybaven třemi válci a pěti výherními liniemi
  • Symbol Kajot žolíka nahrazuje všechny symboly ve hře
  • Nad hracím polem jsou zobryeny výherní linie, které se po dosažení výhry na jedné z nich postupně rozsvěcí
  • Pokud se Vám podaří rozsvítit všechny výherní linie, postupujete na další násobící level. Levely jsou 1x,2x a 7x. Po rozsvícení všech linií v sedminásobku se vracíte opět na 1x

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář