Menu

9 Stars Plus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

9 Stars Plus

9 Stars Plus Automat Online ZdarmaVýherní automat 9 Stars Plus je tříválcem s 27 výherními liniemi. Stejně jako i většina ostatních výherních automatů se v tomto automatu hodnotí všechny výherní linie ve směru zleva doprava. Pokud při hraní budete hrát strategicky a máte trošku štěstí, můžete vytvořit i více výherních kombinací najednou. Vaše výhry pak budou sečteny dohromady. Jedná se o naprosto skvělou hru pro zkušené hráče i pro naprosté nováčky, kde je ale samozřejmé, že se na každé výherní linii vyplácí pouze ty nejvyšší dosažené výhry.

9 Stars Plus Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu je velmi důležitou funkcí zdvojnásobení vašich výher. K tomu stačí vyhrát na všech 27 výherních liniích, neboli na celé herní obrazovce zobrazit devět stejných symbolů. Konkrétně v tomto výherním automatu také funguje symbol hvězdy jako náhrada za všechny ostatní symboly a při tom také aktivuje příslušné bonusové pole. Bonusová hra bude aktivována pouze tehdy, kdy se na bonusové tabuli rozsvítí všechny hvězdy. Poté hráč obdrží svoji výhru, která může představovat 15x, 12x, 10x, 7x nebo dokonce až 20x hodnotu sázky. Symboly hvězd jsou propojeny s hodnotou sázky, a proto vám nabídnou vždy odpovídající výši odměny. Mimo symbolů hvězd se ale můžete těšit i na spoustu dalších hodnotných symbolů.

Symbol hvězdy je tím nejhodnotnějším symbolem, který vám vyplatí 50x hodnotu vaší sázky. Následuje symbol diamantu s 29x hodnotu vaší sázky. Další symboly představují červené sedmičky, žluté sedmičky a modré sedmičky, které vám vyplatí čtyřnásobek. Žluté bary, modré bary a červené bary vám vyplatí dvojnásobek a nakonec je zde symbol třešní, který vám vyplatí jedenkrát hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti