Menu

Forest Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Forest Treasure

Výherní Automat Forest Treasure Online ZdarmaVýherní automat Forest Treasure zpracovává téma tajemného lesa. Využita je kombinace profesionálního softwaru s plynulým průběhem hry a šancí na získání obrovských výher. Tento herní automat online vám nabízí bonusové funkce v podobě kouzelných úkolů a spinů zdarma. Domů si při tom můžete odnést výhru až v hodnotě 53 760 mincí, které vyhrajete v bonusové hře. V Hlavní hře můžete také vyhrát, ale jednotlivé výhry budou nižší.

Výherní Automat Forest Treasure Online Zdarma

 

Výherní automat Forest Treasure obsahuje celkem 5 válců se 3 řádky a 25 nastavitelnými výherními liniemi. Hráči si mohou vsadit od 1 centu až po 5 dolarů na každou výherní linii. Navíc si můžete nastavit i doprovodné funkce, jako jsou animace i soundtrack.

Mezi běžnými hracími symboly má tu nejvyšší hodnotu symbol jednorožce, který vám výhry vyplatí už od dvou spojených symbolů. Tu nejvyšší výhru v hodnotě 2500 mincí získáte za 5 jednorožců. Za 4 jednorožce vyhrajete 500 mincí, za 3 to bude 100 mincí a za 2 jednorožce získáte 10 mincí. Dalšími symboly jsou víly, kouzelníci, skřítci a trpaslíci. Tyto symboly doplňují symboly hracích karet, které nabízejí nižší výhry.

Speciální symboly

Wild symbol na sobě nese nápis wild, který je vytvořen z větviček. Tento symbol nahrazuje ostatní běžné symboly mimo symbolů speciálních. Scatter symbolem je kamenná tvář s nápisem scatter. Za 5 scatter symbolů vyhrajete 40 spinů zdarma. Scatter symboly aktivují spiny zdarma z jakékoli pozice na válcích a nemusí se tak objevovat na výherních liniích. Dalším speciálním symbolem je napůl člověk a napůl strom. Když tento zelený symbol získáte třikrát, pak si můžete užít bonusovou hru s kouzelným úkolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti