Menu

Gnomes Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gnomes Gems

Gnomes Gems Automat Online ZdarmaGnome’s Gems je novým výherním automatem, který jistě nadchne opravdu spoustu hráčů. Tento výherní automat je zpracován ve 3D grafice a jeho téma je nádherně pohádkové. V jeho nabídce nechybí ani několik bonusových funkcí, které jsou jednoznačně určeny všem hráčům, kteří se chtějí stát pohádkovými boháči. Automat obsahuje kaskádovité bonusové hry, extra symboly a spiny zdarma. Máte tak téměř zaručené, že na konci hraní se budete moci koupat ve zlatě.

Gnomes Gems Automat Online Zdarma

 

Někteří z vás si možná myslí, že trpaslíci jsou jen srandovní malí mužíčkové, kteří jsou ze sádry a patří do zahrady na ozdobu. Díky tomuto výhernímu automatu ale zjistíte, že jsou mnohem zajímavější. Počátek všech trpaslíků se datuje až v dalekém období renesance, kdy byla jejich malá velikost využita pro dolovaní diamantů v diamantových dolech. Toto prostředí se snaží napodobit i tento výherní automat se svými válci. Jsou stejně třpytivé a obsahují také spoustu třpytivých symbolů a celá hra je tak mnohem zajímavější.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií. Celý proces dolování diamantů není vůbec jednoduchý, takže pokud vyhrajete, musíte to pořádně oslavit. Při dolování vám může pomoci například speciální bonusové nářadí. Jste v oblasti výherních automatů nováčky? Těšte se na speciální kaskádovitou funkci s padajícími symboly, která obsahuje také rostoucí násobitele výher. Chybět nebudou samozřejmě ani scatter symboly i wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti