Menu

Kailash Mystery

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kailash Mystery

Výherní Automat Kailash Mystery Online ZdarmaVýherní automat Kailash Mystery je zbrusu novým výherním automatem, který vám přináší některé novinky. Tak neváhejte a pojďte se podívat, o co se jedná.

Výherní Automat Kailash Mystery Online Zdarma

Tento výherní automat vypadá jako výtvarné dílo a je naprosto úchvatný. Tématem tohoto výherního automatu je víra, která na vás bude dýchat ze všech jeho prvků. Automat navíc zahrnuje čtyři hlavní asijská náboženství. Na pozadí automatu se nachází horské terasy s nádherným zeleným porostem. Zahlédnout můžete také kouzelně vypadající vodopád, který je umístěn na spodní části herní obrazovky.

Všechny efekty tohoto výherního automatu vychází z asijské kultury, která v podstatě určuje celé téma automatu. Válce jsou umístěny doprostřed herní obrazovky. Co se týče rozvržení jednotlivých válců, tak ty jsou zde naprostou novinkou. Na prvním válci jsou umístěny dva symboly, na druhém válci čtyři symboly, na třetím válci šest symbolů a na čtvrtém a pátém válci jsou to postupně opět čtyři a dva symboly.

Herní symboly

Válce tak mají podobu hory a to je odlišuje od ostatních výherních automatů. Na jejich válcích můžete narazit na symboly draků, lampiónů, zlatých mincí, růžových okvětních lístků, pírek a asijského textu. Celkové vzezření automatu je zahaleno tajemstvím.

Na levé straně herní obrazovky narazíte na ovládací prvky pro nastavení sázek na každou výherní linii, informace, maximální sázku a celkovou sázku. Než válce roztočíte, tak si nezapomeňte sázky nastavit podle sebe.

Výherní automat Kailish Mystery obsahuje celkem 5 válců a 16 výherních linií. Jakmile válce roztočíte, tak uslyšíte cinkání zvonečků, které se pohybují v mírném vánku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti