Menu

Crazy Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crazy Gems

Automat Crazy Gems Online ZdarmaVýherní automat Crazy Gems vypadá opravdu nádherně a jakmile se pustíte do jeho hraní, ihned vás naprosto pohltí. Název automatu je vytvořen pomocí krystalů a bude vám připadat, jako by byl oživlý. Mění totiž postupně své barvy a pohybuje se. Na levé a pravé straně válců jsou v jednotlivých malinkatých krystalech uvedeny čísla výherních linií a design celého automatu je čistý a geometricky souměrný. Válce jsou umístěny do jeskyně plné diamantů a při jejich točení vás bude doprovázet skvělý soundtrack.

Automat Crazy Gems Online Zdarma

 

Podívejte se na válce a seznamte se s jednotlivými symboly, které jsou jak jinak než inspirovány diamanty. Určitě vás zaujme vzhled písmen a čísel, které jsou stejně jako název automatu jakoby vytesané z diamantů. Ostatní symboly představují různobarevné diamanty, které rostou ze země. Automat Crazy Gems tak září oranžovou, zelenou, modrou a fialovou barvou. Každý symbol vám vyplatí jinou výhru, kterou zjistíte v tabulce výplat.

Funkce automatu

I když tento výherní automat vypadá složitě, vůbec tomu tak není. K dispozici máte všechny potřebné ovládací funkce, které naleznete pod válci na spodní straně herní obrazovky. Uprostřed ovládacího panelu se nachází to nejdůležitější tlačítko, kterým válce roztočíte. Na levé a pravé straně od něj můžete nastavit svoji sázku, maximální sázku a počet výherních linií. Sázky můžete upravit použitím šipek nahoru a dolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti