Automaty SYNOT

Automaty SYNOT Online

Společnost SYNOT je jedním z předních výrobců VHP a VLT v české republice. Působnost firmy sahá od kurzových sázek, provozování výherních automatů až po pronajímání vícemístných zařízení jako jsou rulety, kostky atd… Na trhu zábavy působí již od roku 1991, což je úctyhodné datum, vzhledem k vývoji tuzemského trhu. Zpočátku to byla firma SYNOT W.a.s., která rozvíjela své portfolio výherních hracích přístrojů, ke kterým postupem času přibyly i videoloterijní terminály, rulety a kostky. Dodnes je tato společnost nejznámějším a nejmodernějším výrobcem zábavní technologie v české republice, kterou také reprezentuje na nejprestižnějších celosvětových výstavách, jako je například ICE v Londýně.

Kde vznikl název SYNOT?

Málokdo si pod zdánlivě nepochopitelným názvem společnosti představí velice jednoduché spojení SYNOVÉ-OTEC. Odtud název SYNOT. Konkrétně se jedná o otce a dva syny Valentovi, kteří přebrali rodinný podnik a za jejich vedení dostála společnost dobrého mezinárodního jména.

Automaty SYNOT – Vše co byste si chtěli zahrát

Automaty od firmy SYNOT patřily vždy k tomu nejlepšímu, co si jen hráč mohl přát. Především jejich VLT jsou dodnes jedny z nejhranějších strojů v offline hernách. Synot vlastní dokonce několik kamenných casin, kde se hráčovi dostane veškerá nabídka jejich strojů a zařízení. Každí videoloterijní terminál SYNOT nabízí spoustu různých her, a to od tří a čtyřválcových až po nejoblíbenější pětiválcové hry. Výhodou těchto automatů je především hratelnost a svižnost. Po dosažení jakékoli výhry máte možnost opětovným stisknutím tlačítka START zrychlit počítání výhry a ihned připsat obnos do hráčského kreditu. Když se chystáte automat trošku potrápit a protočit, tato možnost přijde jistě vhod.

Automaty SYNOT na konkrétních zařízeních

Pojďme si nyní říci něco o druzích a vývoji VLT od společnosti SYNOT. Seřadili jsme je pro Vás od nejstarší po nejnovější.

 • VHP – Když byl videoloterijní průmysl ještě v plenkách, společnost SYNOT již zásobovala hrstku nově vzniklých heren v republice perlami, jako byly Turbo Gold, Daytona nebo Criss Cross Cash. Na těchto automatech byla volba výše sázky omezena na 2 nebo 5 Kč v základní hře, ke kterým byla možnost přidat až 95 Kč ve hře tzv. nahoře, jinak známé též jako hra BONUSOVÁ. Maximální sázka byla tedy 100 Kč a výhra na jedno otočení byla většinou 7500,-
 • VLT – Videoloterijní terminály SYNOT se dělí podle data uvedení do provozu. Poznáte je jednoduše podle barev kabinetu, ve kterém je systém umístěn, popřípadě podle nápisu na stroji.

VLT SYNOT

Synot Blue Line VLT

 • BLUE LINE – První a zároveň nejstarší z nabídky. To mu ale neubírá nic na hráčské oblíbenosti. Dodnes patří SYNOT Blue Line mezi nejhranější automaty. Hry na BlueLine: Split´n´Win, Hot as Hell, Roulette, Wild Sweets, Wings of Darkness, Quick Pay Jackpots, Hells Bells, Demonio, Dark City, Diamond, Extreme Joker, Fruit Shake, Hot Cash, Joker Dice, Kongs Of Wild a  Magic Stars.

 

 

Synot Red Line VLT

 • RED LINE – Druhý stroj z barevné SYNOT rodiny. Tento terminál se vyskytuje v hernách nejméně. Ačkoli nabízené hry jsou bezesporu kvalitní, hráčské srdce neoslovily jako ostatní barevné variace. Hry na automatu RED Line: Age of Vikings, Burning Ocean, Coconut Craze, Crazy Wizard, Crystal Spin, Deep Wild Blue, Dirty Money, Double Sevens, Euro Roulette 2, Fortune Thunder, Fruits 81, Gypsy Moon, Really Wild, Spears of Sparta, Triple It a  Twenty Seven.

 

Synot Green Line VLT

 • GREEN LINE – Třetí zástupce barevné SYNOT kolekce. Tento automat si okamžitě po uvedení na trh získal skoro každého hráče a jeho oblíbenost stoupá s každou přidanou hrou. Tyto hry jsou do automatu přidávány automaticky ihned po výrobě a otestování softwaru. Hry na automatu SYNOT Green Line: Black Wings, Break the Bank, Celtic Magic, Fruit Masacre, King of Diamonds, Loaded 7s, Lucky Game, Luxor Temple 2 , Metallic Reels, Midas Fruits, Silver Fruits, Steam Lord, Triple Cash, Vegas Stars X, Wild Knight, X-Line.

 

Synot Gold Line VLT

 • GOLD LINE – Tento vildeoloterijní terminál je zatím poslední ze SYNOT barevné řady. Je vybaven nejmodernějšími monitory, akceptory a skvělým kabinetem. Po hernách se s ním díky tomu, že jde o opravdovou novinku příliš nesetkáte, ale to se rychle změní. Nabízí množství her a automatů, jako např: Crazy Wizard, Demonio 2, Fruit Box, Fruit Shuffle, Golden Beauty, Hells Bells, Hot Pursuit, King of Diamonds, Maya Gold, Metropolis, Midas Fruits, Temple Quest, Twin Win, Ultra Fruit 27, Vampyre´s Moon, Wicked Wild Wich, Wild Pirates.

 

Synot Black and White VLT

 • BLACK AND WHITE LINE – Super terminál, rovněž vybavený nejmodernějšími komponenty, od vhazovačů přes monitory až po množství Jackpotů na jednotlivých hrách. Tento automat patří mezi to nejlepší, co lze dnes v herně najít. Hry na automatu BLACK AND WHITE: Burning Sevens, Dragon´s Cave, Devil Raiders, FireWorks, Galaxy X, High Class Spin, Jewel Win, Joker´s High, Lucky Casino Deluxe, Lucky Leaves, Magic Stars 81, Reel Horror, Rock´n´Win, Wild Crastal, Win Respin, World of Weapons.

 

Celkově vzato se jedná o opravdu kvalitní automaty s vysokými výplatními poměry. Co je na tom ale nejlepší?

TYTO AUTOMATY SE JIŽ DAJÍ HRÁT ONLINE!!

ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE SKVĚLÉ BONUSY VČETNĚ 200Kč NAPROSTO ZDARMA!!

[btnsx id=”9061″]

 

 

Zanechte Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

7 Komentářů

  1. Dobrý den
   Myslíte jackpot na automatech v herně? Na automatech SYNOT existuje více různých Jackpotů, který přesně myslíte?

 1. Dobrý den,dají se vaše automaty jako třeba hra HELL’S BELLS nebo DEMONIO hrát zdarma na internetu? Nebo třeba i za reálné peníze? Děkuji

  1. Dobrý den. Tyto hry se ještě bohužel na internetu hrát nedají. Ale co není, může být. Každopádně se o tom dozvíte jako první 🙂

 2. Dobry vecer chtel bych se zeptat jestli je mozne nekde hrat hot as hell na internetu o penize.dekuji za odpoved

  1. Dobrý den

   Všechny automaty od společnosti Synot se na internetu budou dát hrát hned, jak Synot získá českou licenci. Bude to někdy okolo května. Sledujte naše stránky, budeme Vás informovat.