Menu

Turbo Gold Max Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Turbo Gold Max Power

Automat Zdarma Turbo Gold Max Power

 

A máme tady Max Power šampiona. O automatu Turbo Gold toho jistě nemusím tolik vypravovat, jde o jeden z nejznámějších, a hlavně nejpopulárnějších automatů dneška. Spíše než online byl tento automat známý z kamenných heren, kde bavil lidi již

automat-turbo-gold-max-power-online-zdarmadlouho, viz níže. Na první pohled každého jistě zaujme podobnost s automatem Daytona, není se čemu divit, oba jsou od stejného výrobce JPM. Na svět přišly prakticky stejně a vyvíjely se také tak.

 

Historie automatu Turbo Gold Online Zdarma

Nejprve se Turbo Gold objevil v 90tých letech minulého století jako výherní hrací přístroj (VHP), na kterém byla maximální výhra z jedné otočky 300Kč. Už v těchto dobách si našel spoustu fanoušků, kteří na něm zkoušeli štěstí.

Další verze automatu Turbo Gold se objevila o pár let později. Na první pohled se od své předchozí třístovkové verze moc nelišil, výše sázek se ale zdvojnásobila. V základní hře jste mohli vsadit 2 nebo 5 Kč a v Bonusové hře jste mohli sázku vybičovat až na 5+95 Kč a hlavní výhra z jedné otočky byla 7500Kč. Této výhry bylo možné dosáhnout buď seřazením tří symbolů kašpárka do výherní linie, nebo vystoupání po žebříčku Turbo Risk.
Jako třetí verze je dnešní Max Power podání, které máte možnost vyzkoušet si u nás na webu naprosto zdarma.

Turbo Risk Automatu Turbo Gold Online Zdarma

Turbo Gold patří mezi první automaty, které tuto funkci nabízely. Nyní u jeho Max Power verze je sice samozřejmostí, i u dalších automatů, jako např. Daytona, Black Magic nebo 4th Dimensions, ale věřte tomu, že když se tato funkce na scéně objevila, byla to opravdu bomba.
V podstatě jde o Zvyšování jako dříve, ale pouze zde pokud Vám risk nevyjde, neztrácíte hned celý obnos, ale pouze násobek výhry. Po vystoupání po pomyslném žebříčku až na 10ti násobek se výhra automaticky připíše, protože už není kam stoupat.

Kde mohu hrát Turbo Gold Max Power Online?

Tuto hru si zahrajete v casinu SYNOT
Anebo můžete také vyzkoušet zdarma ovocné automaty Kajot, které znáte z českých barů

 

3 comments

  1. otta napsal:

    nej vyhra pro zabavu z 10 kreditu 2050 kredit

2 Pings/Trackbacks for "Turbo Gold Max Power"
  1. […] terminálů, o kterém se dočtete zde se do té doby oblíbené válcové automaty, jako např. Turbo Gold, Daytona, Black Magic a další posunuly v oblíbenosti hráčů až na další pozici. Firma […]

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti