Menu

Criss Cross Cash Max Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Criss Cross Cash Max Power

Je tu opět jeden z oblíbených automatů, který se postupem času stal součástí Max Power Automatu. Předevšíautomat-criss-cross-cash-max-power-online-zdarmam originální se stává tím, že se jako v jiných variacích nehraje pouze na 5 výherních linií, ale je jich tady rovnou 27. Takže vlastně stačí, když se na každém válci kdekoli objeví stejný symbol, a už automaticky vyhráváte.

Automat Zdarma Criss Cross Cash Max Power

 

CrissCross Cash Max power je online výherní automat, který má spousty fanoušků napříč celým světem online výherní automatů. Díky grafice, která vyhlíží, jako z klasických heren se z něj stává prakticky klasika. Online výherní automat CrissCross Cash Max power nabídne hráčům celkem 3 válce, na kterých máte možnost napočítat celkem pět výherních linií. K tomu, abyste získali výhru, musíte mít tři stejné symboly v řadě. Všechny symboly vyhlížejí jako ovoce, bohužel nenabídne CrissCross Cash Max power žádný speciální symbol, který by napomohl vaší výhře, přesto si s ním užijete hodiny a hodiny zábavy.

One comment

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti