Menu

Funhouse

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Funhouse

Výherní Automat Funhouse Online ZdarmaToto je další fantastický a velmi zábavný výherní automat zdarma, který pochází z dílny společnosti Microgaming. Konkrétně tento výherní automat je naprostou klasikou s nádechem moderních automatů. I když se jedná o tříválec, má 5 výherních linií. Vysoký počet výherních linií výrazně zvyšuje vaše šance na získání výher.

Výherní Automat Funhouse Online Zdarma

 

Tento naprosto skvělý výherní automat online obsahuje výborné spojení zábavné grafiky, animací a symbolů, které zahrnují například balíček s bonbóny, Bar a logo Funhouse. Tento velmi zábavný výherní automat je také známý pro svoji štědrost. S maximální sázkou 25 dolarů můžete dosáhnout na nejvyšší jackpot 5000 mincí. Maximální sázka na linii je v této hře 5 dolarů. Minimální sázka na jedno zatočení činí 0,25 centů. Dokonce i nováčci v herním průmyslu si tuto hru mohou užít bez obav, že by podstupovali vysoké riziko. Logo Funhouse má v tomto skvělém výherním automatu zdarma funkci wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti