Menu

Funky 70s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Funky 70s

Hrací Automat Funky 70s Online ZdarmaVýherní automat zdarma s názvem Funky 70’s vás přenese zpět do období sedmdesátých let s funky hudbou, disko koulemi, velkými auty, botami na platformě a audio kazetami. Tento výherní automat obsahuje pět válců, čtyři linie a čtyřicet výherních linií. K tomu všemu se zde setkáte také se scatter symboly, volnými koly a funkcí stacked wild. V této hře se rozhodně porozhlédněte po funky scatter symbolu, který vám přinese kredity a volná zatočení. Pokud si vytočíte tři scatter symboly, vyhrajete dvojnásobek vaší sázky a získaná volná zatočení jsou následně odehrána se stejnou výší sázky, jako byla sázka v kole, kdy došlo k jejich aktivaci. Během volné hry můžete opětovně získat další volná zatočení, když si znovu vytočíte tři scatter symboly. Zdejší wild symbol nahrazuje všechny funky symboly ze sedmdesátých let, mimo scatter symbolu a jakmile získáte více wild symbolů na každém válci, symboly se spojí a změní se na stackedwild symboly. Tak se klidně posaďte a zvyšte hlasitost vašeho počítače na maximum, abyste si točení těmito válci opravdu užili.

Hrací Automat Funky 70s Online Zdarma

 

Ponořte se do atmosféry Studia 54 a diskotékové hudby sedmdesátých let s Funky 70’s, online výherním automatem zdarma od společnosti Net Etertainment. Tento retro výherní automat má 5 válců a 40 výherních linií a obsahuje také volná zatočení, scatter symboly, stacked wild symboly a wild symboly. Wild symbol na válcích představuje divoký symbol sedmdesátých let, který může nahradit ostatní symboly k vytvoření výherních kombinací. Pokud si na válcích vytočíte více wild symbolů, vytvoříte z nich stacked wild symboly. Když si na válcích kdekoli vytočíte tři animované scatter symboly, aktivujete tak volná zatočení. Všechny výhry z této bonusové hry vám budou násobeny dvěma.
Retro video automat Funky 70’s si můžete zahrát zdarma nebo za reálné peníze se sázkami od 0,01 do 0,50 za výherní linii. V případě výhry jsou vám zobrazeny výherní kombinace a vyhranou částku se dozvíte v dolním panelu hry. Počet vyhraných mincí je zobrazen v kolonce Win, která je na pravé straně ovládacích tlačítek tohoto výherního automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti