Menu

Simsalabim

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Simsalabim

simsalabim online zdarma automatVytáhněte králíka, uhodněte kartu nebo se dostaňte ze zamknuté bedny. Ve výherním online automatu zdarma Simsalabim se budete snažit ohromit publikum svými triky a prokouzlit se k výhrám. Tento pětiválcový výherní automat nabízí pětadvacet kombinačních linií a také povedené zpracování. Jednotlivé symboly vyobrazují nejrůznější triky, které se i rozpohybují v detailních animacích. Zvukové efekty taktéž dobře dokreslují kouzelnickou tématiku. Snad jen trochu zamrzí absence nějakého výraznějšího hudebního motivu v pozadí, protože jediné, co vás hrou bude v uších provázet, je šepot imaginárního publika.

Hratelnost automatu Simsalabim online zdarma

 

Hratelnost je zpestřena wild symboly, scatter symboly i bonusovou hrou, ve které budete vytahovat odměny z klobouků. Budete si však muset dávat pozor, abyste při provádění triku neudělali chybu a v klobouku nenašli pouze prázdno. Simsalabim je příjemný odpočinkový automat zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti