Menu

Tales of Krakow

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tales of Krakow

automat tales of krakow zdarma onlineVítejte v Tales of Krakow! Informace o hře a popis herních pravidel najdete níže.

Tales of Krakow je 5válcový, 30řadový video automat, do kterého lze vhazovat různé mince a který nabízí symboly wild a scatter, bezplatná otočení a bonusovou hru.

Automat Tales of Krakow online zdarma

 

Pro každé herní kolo lze zvolit jinou hodnotu mincí. Můžete vsadit 1-4 mincí na sázkovou řadu, kterých může být až 30. Minimální sázka je jedna mince na jednu řadu a maximální sázka je čtyři mincí na každou ze 30 sázkových řad, což je dohromady 120 mincí.

Vyplácí se pouze nejvyšší výhra na sázkovou řadu. Kombinace vyhrávají pouze v pořadí od zcela vlevo doprava, kromě symbolů scatter. Výherní kombinace symbolů jsou zobrazeny v tabulce výher, která se nachází v levém dolním rohu obrazovky. Ďábel je symbol wild, který může nahradit libovolný jiný symbol, kromě symbolů scatter a bonusových výher, a sestavit výherní řadu.

Král Boleslaw je symbol scatter. Výhry se symboly scatter vyplácejí násobitel (zobrazený v tabulce paytable) vynásobený celkovou sázkou (například 5 symbolů scatter vyplácí celkovou sázku vynásobenou 200). Vedle toho se uděluje 12 bezplatných otočení.

Free spins

Když vyhrajete bezplatná otočení, spusťte je klepnutím na tlačítko START FREE SPINS. Zobrazuje se počet zbývající otočení a bezplatná otočení se hrají automaticky. Když se při bezplatném otočení objeví tři nebo více symbolů scatter, vyhraná otočení se automaticky přidají ke stávajícím bezplatným otočením. Výhry získané při bezplatných otočeních se trojnásobí (netrojnásobí se bezplatná otočení ani částky vyhrané v bonusových hrách)

Bonusové hry Automatu Tales of Krakow

Náhled bonusové obrazovky můžete zobrazit klepnutím na tlačítko NÁHLED BONUSU napravo od herních tlačítek.

Tři nebo více bonusových symbolů v sázkové řadě aktivují bonusovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti