Jak Vyhrat Na Rulete

Jak vyhrát v RULETĚ

Vzhledem k tomu, že ruleta je především hra pravděpodobnosti, existuje jen málo tipů nebo rad, které Vám můžeme nabídnout. Avšak stále existuje pár věcí, které jistě pomohou zdokonalit Vaši hru a zvýšit profit. Zde jsou některé z nich:

  • Zkuste evropskou ruletu: Většina z těch lepších online casin Vám nabídne jak Americké a Evropské rulety, ale zdaleka nejde o to samé. Evropská ruleta má na disku jednu nulu, kdežto disk Americké rulety obsahuje nuly dvě. Striktně doporučujeme držet se té Evropské verze, protože přítomností pouze jedné nuly držíte výhodu casina(HE – house edge) na minimálním procentu oproti Americké verzi se dvěma nulami.
  • Pokládejte rozumné sázky: Vyhněte se sázkám pouze na jedno číslo,tyto sázky jsou jedny z nejnevýhodnějších všech kasinových her. Při těchto sázkách je výhoda casina natolik vysoká, že vyhrát je opravdu náhoda. Pokud nebudete mít opravdu štěstí, než vyhrajete proběhne velké množství neúspěšných sázek a výhra přijde málokdy. Rozumné sázky jsou ty, které co nejvíce pokryjí pole a dají Vám maximální možnost vrátit se po spinu minimálně na počáteční stav banku.
  • Hrát pro zábavu, nikoli kvůli zisku: Když hrajete pro zábavu, jste uvolněnější a Vaše úsudky jsou o mnoho rozumnější. Pokud Váš úsudek ovládne touha vytvářet za každou cenu zisk, možná zjistíte, že děláte hloupé chyby. Berte ruletu jako zábavu, nikoli jako rychlý zdroj příjmu.
  • Udělejte si rozpočet: Tento tip se hodně váže na ten předešlý. Bez ohledu na to, jakou hru hrajete, měli byste mít na stanovenou částku peněz, kterou jste ochotni do hry investovat Pokud se nebudete držet předem daného plánu, nejen že nevyhrajete, ale ve snaze vyrovnat prohru se uchýlíte ke zbytečně velkým sázkám a prohrajete všechno. Vždy je lepší odejít s malou výhrou či prohrou, než odejít s ničím.
  • Neupřednostňujte žádné sázky: Opět ruleta je pouze hrou náhody a je potřeba k ní také tak přistupovat. Ponechávání stále stejných sázek a postupné navyšování jejich hodnot může vést k likvidaci zásoby žetonů.
  • Vyzkoušejte zdarma nebo demo hry, pokud je k dispozici: Rostoucí množství on-line kasin nabízí hru zdarma “jen pro zábavu”, nebo demo verze svých her. To je skvělá příležitost, protože Vám umožní vyzkoušet hru a naplánovat budoucí reálné sázky bez stresu, že prohrajete.
  • Pokud se rozhodnete hrát za skutečné peníze v online casinu, ujistěte se, že obdržíte co nejlepší bonus pro Vaši hru. Nabídky těch nejlepších online casin jsme pro Vás přehledně seřadili zde.
  • Vyzkoušejte různé ruleta strategie
  • Neváhejte a vyzkoušejte některý z řady prověřených systémů sázek, které najdete zde a vyzkoušejte ho na našich stránkách, kde máte možnost zahrát si ruletu zdarma bez registrace nebo stahování přímo v prohlížeči.

 

 

Zanechte Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.