Menu

Pacific Attack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pacific Attack

Automat Pacific Attack Zdarma

automat pacific attack online zdarma

Hra inspirovaná obrovskými námořními bitvami v Pacifiku v průběhu druhé světové války a stolní hrou Lodě, která se hrála již před první světovou válkou. Můžete zde vyhrát až 300 000 mincí v hlavní hře a 250 000 v bonusové hře.
Zajímají vás válečné konflikty? Pak si nenechte ujít online hrací automat zdarma Pacific Attack, který nabídne pět válců a celkem 15 výherních linií, v rámci kterých můžete získat zajímavé výhry. Pokud vám nestačí tyto lákadla, pak má pro vás online hrací automat Pacific Attack připravené bonusové symboly, které hru zpestří. Prvním symbolem je BONUS, který spustí bonusovou hru automatu zdarma, v rámci které můžete získat skutečně zajímavé bonusy. Druhým symbolem je WILD, který zase umí nahradit jakýkoli symbol online automatu tak, aby mohla vzniknout výherní kombinace. Třetím symbolem je SCATTER, který vám dá nejen volné spiny zcela zdarma, navíc vaši výhru v rámci těchto spinů ztrojnásobí!

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti