Menu

Year Of The Monkey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Year Of The Monkey

Year Of The Monkey Automat Online ZdarmaVýherní automat Year of the Monkey obsahuje 5 válců a stejný počet výherních linií, které jsou ale doplněny rostoucím počítadlem násobitelů. Automat Year of the Monkey se vyznačuje nízkým rozptylem s celkovou maximální výhrou dosahující 1200x hodnoty sázky na linii.

Year Of The Monkey Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem pět výherních linií a můžete tedy očekávat jednoduchou hru. Tabulka výplat je navíc obsažena na samotné herní obrazovce. I když tento výherní automat obsahuje scatter symboly i wild symboly, nebude vás obtěžovat žádnými složitými pravidly.

Když zrovna není použito počítadlo násobitelů, vaše výhry začnou na dvojnásobku hodnoty vaší sázky za výherní kombinaci tvořenou ze tří vějířů. Nejvíce pak získáte 80x hodnotu vaší sázky za pět symbolů vodní opice. Vaše sázky se mohou pohybovat v rozsahu od 0,01 do 10,00 dolarů a tou nejvyšší výhrou bez použití žádných bonusů tak může být 800 dolarů.

Wild symbol, který se zobrazuje na všech pěti válcích, je možné použít při tvorbě všechny různých výherních kombinací. Všechny vaše výhry budete přehledně znát dopředu, díky stále přítomné tabulce výher. Jako bonus pak očekávejte spiny zdarma, které vám připraví ještě více výher.

Herní symboly

Téma tohoto výherního automatu zpracovává astrologii a konkrétně se jedná o rok opice. Opice je zde prezentována jako pět elementů, dřevo, země, oheň, voda a zlato. Všech pět těchto symbolů je považováno za ty nejhodnotnější symboly tohoto automatu. Mezi další symboly patří Buddha, draci a lampióny. Všechny symboly tohoto výherního automatu byly navrženy s velkou láskou a každá z opic také představuje naprosto odlišnou osobnost.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti