Menu

Wish List

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wish List

Wish List Automat Online ZdarmaVýherní automat Wish List je tou pravou automatovou hrou určenou pro všechny, kteří se chtějí trošku rozmazlovat a vylepšit svůj vzhled. Tento výherní automat je naplněn naprosto vším, co potřebujete k tomu, abyste co nejvíce vyladili váš vzhled. Narazit můžete na designérská jména podle vašeho gusta a při tom vyhrát nádhernou peněžní sumu.

Wish List Automat Online Zdarma

 

Celý tento herní automat je naplněn designérskými kousky a kosmetickými pomůckami, které ve vás vyvolají obrovskou touhu vlastnit opravdu všechno, co vidíte. Pozadí automatu je minimalistické, což zaručuje vaše maximální soustředění na samotné válce. I tak ale pozadí doplňuje celkový design automatu. Hlavní barevnou škálou je tělová barva s třpytivými odstíny šedé. A hlavní atrakcí automatu jsou štědré peněžní výhry.

Herní symboly

Válce tohoto automatu obsahují naprosto vše, co si dokážete spojit s módou a luxusem. Narazíte například na sytě červené nehty s ladící rtěnkou nebo na klobouk s velmi širokou krempou. Dále jsou zde kabelky od těch nejznámějších designérů, bílé růže a jehlové podpatky. Otázkou tak je, zda je v tomto výherním automatu možné vyhrát tolik peněz, abyste si všechny tyto luxusní doplňky následně mohli dovolit koupit?

V tomto výherním automatu se nemusíte starat o výherní linie a nemusíte tak ani rozhodovat o jejich počtu. Vaši sázku si ale nastavit nezapomeňte. Pokud se chcete věnovat hraní jen zpovzdálí, můžete aktivovat automatickou hru a pouze sledovat vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti