Menu

Wacky Monsters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wacky Monsters

Wacky Monsters Automat Online ZdarmaVýherní automat Wacky Monster se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi a je plný podivných příšer. Pozadím tohoto automatu je jednoduchá černá plocha, díky které jsou ale strašidelné ksichtíky těchto příšerek mnohem patrnější. Grafická stránka je kreslená a je v ní dbáno na nejmenší detaily.

Wacky Monsters Automat Online Zdarma

 

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu představují různé příšery a podobné věci, například oční bulvu v láhvi, mozek v zavařovačce nebo jiné jejich části těla. Příšery tohoto výherního automatu nevypadají příliš přátelsky. Jedna příšera si například hraje s dynamitem a druhá si pohodově točí s železnou koulí. Jiná příšera je zelená, má jen jedno oko a vypadá, jako by se do vás nejraději ihned zakousla.

Když se ale zaměříte na celý soubor symbolů a všimnete si i zkumavek, tak si možná snadno domyslíte celou pravdu. Tyto příšery pocházejí z nějaké laboratoře. Pokud chcete vědět, kolik za jednotlivé příšery dostanete, tak se musíte právě do této laboratoře podívat. Zde budete mít všechny výplaty přehledně uvedeny na jednom místě.

Funkce automatu

Výhry tohoto výherního automatu můžete získat opravdu kdekoli na válcích. Tvořit je totiž můžete zleva doprava i zprava doleva. Budete tak mít dostatek příležitostí na získání výher. Symboly s vysokou hodnotou vám navíc vyplatí výhry již při spojení pouhých dvou symbolů. Ze zbylých symbolů musíte tvořit výherní kombinace spojením tří a více symbolů. Wild symbolem je červenooká mumie a scatter symbol zastupuje zelená příšera.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti