Menu

Zombie Slot Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zombie Slot Mania

Výherní Automat Zombie Slot Mania Online ZdarmaVýherní automat Zombie Slot Mania je automatovou hrou, která se rozhodně vyvaruje neinspirativnímu prostředí, tradiční hudbě a naprosto všemu, co je běžné.

Výherní Automat Zombie Slot Mania Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat je jednoduše nádherný, co se týče jeho grafické stránky, a i když je založen na velmi složitém tématu, vypadá jednoduše. K vytvoření grafické stránky automatu byli pozvání velmi kreativní umělci, kteří celý automat nakreslili při zachování tématu zombíků. Vzhled automatu připomíná kreslený komiks v mírně gotickém stylu, s těmi nejjemnějšími detaily, jako jsou například červené žilky v očních bulvách. Zombíkem je zde dokonce i samotný pes, který je nejspíš mazlíčkem této nemrtvé rodinky.

Získat výhry v tomto automatu je naprosto úžasné a máte k tomu opravdu spoustu příležitostí. K dispozici máte 5 válců s 50 výherními liniemi, které můžete aktivovat třeba všechny najednou. Výhry můžete získat oběma směry, a navíc můžete využít i spinů zdarma, dodatečných bonusových mini her nebo wild symbolů. Bonusová mini hra vyžaduje váš výběr těch správných hrobů, které vám přinesou nejvyšší peněžní částky. Zkrátka a dobře, v tomto výherním automatu nebudete mít o příležitosti na získání výher nouzi.

Jak hrát

Prostředí automatu vypadá velmi dobře, i když zobrazuje prostředí hřbitova. Válce jsou naplněny symboly rodiny zombíků, které si s ničím jiným splést nemůžete. Pod válci se nakonec nachází ovládací panel automatu, v jehož levé části si můžete upravit své sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti