Menu

Zombie Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Zombie Rush

Výherní Automat Zombie Rush OnlineJedná se o jeden z těch nejvíce dobrodružných výherních automatu zdarma, které jsem kdy hrál. Děj automatu je naprosto bezchybný a vyrovná se těm nejakčnějším televizním filmům. Mimo to, že se v tomto výherním automatu postavíte do role živého člověka, budete mít také šanci hraním tohoto neuvěřitelného výherního automatu vyhrát skvělé ceny. V podstatě se jedná o výherní automat s tématem zombií, ale tyto zombie nejsou až tak strašidelné. Mimo zombie ale narazíte i na živé lidské postavy, jejichž hlavní postavou je dobrodruh zvaný Max.

Výherní Automat Zombie Rush Online

 

Max je zabijákem zombií, který hledá dívku jménem Calire. Vzhled automatu je jednoduše bezchybný a totálně se k tomuto tématu hodí. Design, animace a další mediální prvky jsou velmi dobře propracované a poskytnou nekonečnou zábavu opravdu každému hráči tohoto výherního automatu zdarma. Jedná se o jednoduchý pětiválec s 20 výherními liniemi, ve kterém na vás čekají také zajímavé bonusové funkce. Třemi hlavními bonusovými funkcemi tohoto automatu jsou funkce spinů zdarma, wild funkce a funkce Najděte Claire. Tím nejlepším bonusem je ten posledně zmíněný. Nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je symbol Maxe, který následuje symbol Claire, který vám také přinese vysoké peněžní částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti