Menu

Wild Wolf

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Wolf

Výherní Automat Wild Wolf Zdarma OnlineWild Wolf od společnosti IGT je pětiválcovým výherním automatem s 50 výherními liniemi, který mimo jiné obsahuje wild symboly, scatter symboly, volná zatočení a násobitele. Jak jste jistě poznali už podle jména, tato hra se točí kolem divokých vlků. Hra začíná s vlčím vytím uprostřed hluboké noci. Poté se hra načte velmi rychle a rychlá a poutavá zůstane po celou dobu svého průběhu. Navíc se těšte na bonusová volná zatočení, velké výhry a mnohem, mnohem více. Hra má také široký rozsah hodnoty vsazených mincí, takže je skvělou volbou pro milovníky vysokých sázek a stejně tak i pro hráče s nízkým až středním rozpočtem.

Výherní Automat Wild Wolf Zdarma Online

Jakmile vstoupíte do hry Wild Wolf, přivítají vás válce s mrazivým a napínavým zavytím. Docela to může připomínat nadpřirozené postavy z populárního filmu Twilight. Válce jsou umístěny na pozadí hlubokého lesa, místa, kde tito divocí vlci přebývají. Na válcích se setkáte hned s několika vlky, třeba s černým vlkem hnědým vlkem a vlkem vyjícím při úplňku. Dále jsou zde klasické symboly hracích karet od esa až po devítku. Zvukové efekty jsou stejně tak autentické jako celé téma a rozhodně vás udrží ve střehu po celou dobu hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti