Menu

Western Belles

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Western Belles

Výherní Automat Western Belles Online ZdarmaNavštivte divoký západ a setkejte se s krásnými slečnami z Western Belles. Tento šťavnatý výherní automat z dílny IGT obsahuje 5 válců a 40 výherních linií, které jsou doplněny funkcí wild válce, kterou můžete aktivovat po dodatečném poplatku. Tento výherní automat má také ohromující grafiku, která se věrně drž tématu divokého západu. Hra se načítá velmi rychle, a jakmile se objevíte na jejích válcích, setkáte se s řadou symbolů přímo z divokého západu. Tento výherní automat navíc obsahuje také wild symboly, scatter symboly, volná zatočení a násobitele. Zahrát si ho můžete jak na počítačích s Windows, tak i na počítačích od Apple.

Výherní Automat Western Belles Online Zdarma

Tento výherní automat s tématem divokého západu má opravdu všechno, co si můžete přát, od věrohodné hudby z divokého západu až po klobouky a kovbojské boty. Válce jsou umístěny na pozadí pouštních plání a jsou stlučeny k sobě pár kusy ztrouchnivělého dřeva. Herní symboly zahrnují kovbojské dívky, kovbojský klobouk a rtěnku. Nenechte se ale jejich krásou ovládnout, protože tyto překrásné dívky mohou být stejně tak nebezpečné jako někteří slavní zločinci z této oblasti.
Výherní automat Western Belles obsahuje dva druhy wild symbolů. Tím prvním je symbol rtěnky, který je zároveň označen slovem wild. Druhý wild symbol představuje kovbojka s červenými šaty. Tento druhý wild symbol vám bude k dispozici po aktivování funkce wild válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti