Menu

Water Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Water Dragons

Výherní Automat Water Dragons Online ZdarmaWater Dragons je pětiválcovým výherním automatem se 30 výherními liniemi, který vám přináší renomovaný vývojář online výherních automatů, společnost IGT. Téma hry je ovlivněné Japonskem, což se jasně projevuje na použitých symbolech, pozadí a živé doprovodné hudbě, která hraje v podstatě pořád. Ponořte se do této hry a užijte si wild symboly, scatter symboly a volná zatočení, která jsou zde k dispozici téměř po každém kole. Grafická stránka je bohatá a opravdu nádherná. Zobrazuje téma Japonska se symboly, jako jsou třeba jezerní rostliny, kapři Koi, lekníny, vážky, perly bonsaje a loga hry Water Dragons. Téma hry je provedeno opravdu skvěle a dokonalost mu přináší uklidňující japonská hudba neustále hrající na pozadí. Grafická stránka je pro hru tohoto kalibru velmi dobrá.

Výherní Automat Water Dragons Online Zdarma

Dva hlavní symboly, které se musíte ve hře snažit získávat co nejvíce, jsou perly a vodní drak. Logo hry Water Dragons je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo zmíněné perly. Perla je scatter symbolem a je také vaší vstupenkou k volné bonusové hře. Během volné bonusové hry jsou na válce přidány další wild symboly, aby byla vaše hra ještě zajímavější a hlavně aby byly vaše odměny ještě vyšší.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti