Menu

Vikings Expansion

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vikings Expansion

Výherní Automat Vikings Expansion Online ZdarmaVikingové byli nebojácní válečníci, kteří před stovkami let pořádali nájezdy do zbytku Evropy. V dnešní době jsou tito válečníci jedním z nejpopulárnějších předloh pro spoustu filmů, televizních seriálů, video her a samozřejmě také i pro výherní automaty zdarma. Tento konkrétní výherní automat zdarma byl navržen tak, aby svým hráčům poskytl nekonečnou zábavu a spoustu, spoustu obrovských peněžních výher, které se svojí hodnotou rovnají všem pokladům, které vikingové na svých výpravách získali.

Výherní Automat Vikings Expansion Online Zdarma

 

Výherní automat Viking Expansion obsahuje celkem 5 válců, 3 řádky a 20 vzrušujících výherních linií. Jejich počet ale můžete před každým zatočením válci změnit od 1 do 20. Pokud ale chcete dosáhnout na ty nejvyšší výhry a co nejvíce se u toho pobavit, tak vám radíme hrát se všemi výherními liniemi najednou. Také je důležité si vsadit tu nejvyšší možnou částku právě proto, abyste mohli dosáhnout na ten nejvyšší nabízený jackpot.

Tento výherní automat zdarma obsahuje spoustu tematicky laděných symbolů, ale narazíte i na symboly s písmeny a čísly. Za symboly písmen a čísel získáte pouze nižší výhry, které jsou ale velmi důležité. Ve srovnání s výhrami za tematické symboly jsou totiž vypláceny mnohem častěji a pomohou vám tak udržovat rytmus hraní. Za tematické symboly vyhrajete vyšší, ale méně časté částky. Wild symboly a scatter symboly jsou těmi nejdůležitějšími symboly tohoto výherního automatu. Wild symbol vám pomůže změnit nevýherní kombinace ve výherní a scatter symbol může aktivovat spiny zdarma. Ten nejvyšší nabízený jackpot tohoto výherního automatu zdarma má hodnotu 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti