Menu

Twerk

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Twerk

Výherní Automat Twerk Online ZdarmaTwerk je pětiřádkový výherní automat, který má ten nejvyšší rozptyl, co kdy byl u automatu použit. Téma tohoto automatu bylo inspirováno sexuálně provokativním tancem s názvem Twerk. Tento automat si rozhodně musíte vyzkoušet a ještě si při tom můžete přijít na pořádnou hromádku peněz.

Výherní Automat Twerk Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 fixním výherních linií a vsadit si je možné až 10 mincí na každou linii. Hodnota mincí se pohybuje od 0,01 do 1 kreditu. Mezi nastavením naleznete i některé speciální funkce, jako například automatické hraní.

Pokud nejste s nízkou frekvencí výher úplně spokojeni, můžete vyzkoušet hazardní hru. V hazardní hře můžete své výhry ještě zdvojnásobit, a to pouhým uhodnutím správné karty. Při úspěšném odhadu se bude hazardní hra opakovat.

Bonusy a symboly

Tento výherní automat pracuje celkem se sedmi symboly rozdílných tanečnic. K vytvoření výherní kombinace a získání výhry budete potřebovat minimálně tři stejné tanečnice na jedné výherní linii. Vaše odměny se budou pohybovat od 30 až do 500 mincí. Výherní kombinace jsou platné pouze ve směru zleva doprava a stejné symboly se musí nacházet na sousedních válcích.

Symbol VS má funkci scatter symbolu a může vás odměnit až 250 mincemi. Speciálním bonusem je v tomto výherním automatu taneční výzva. Když se na válcích zobrazí 7 nebo více tanečnic, budete mít možnost si jednu z nich vybrat. Ta se poté postaví proti ostatním a začnou spiny zdarma. Výzva obsahuje celkem 6 kol a každé kolo má nekonečno spinů.

No comments

Napsat komentář