Menu

Triple Diamond

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Triple Diamond

Výherní Automat Triple Diamond Zdarma OnlineInternational Game Technology (IGT) založilo své hazardní impérium na klasických výherních automatech a své tradice se stále drží vydáváním nových tříválcových výherních automatů. Ukázkovým příkladem toho je Triple Diamond, který je již roky centrem mnoha kasin z celého světa. Fanoušci Vegas výherních automatů také jistě znají výherní automat Double Diamond, který je dalším oblíbeným titulem z této série od společnosti IGT.
Tento výherní automat má 3 válce a 9 výherních linií, které jsou souborem přímých, diagonálních a véčkových linií. Ve hře najdeme klasické symboly z výherních automatů se symbolem trojitého diamantu, různobarevnými symboly Bar a sedmičkami.

Výherní Automat Triple Diamond Zdarma Online

Výplatní tabulka vám za jeden symbol trojitého diamantu přidělí 2 kredity, za dva symboly vám přidělí 10 kreditů a za tři trojité diamanty symboly 2000 kreditů. Hráč, kterému se podaří získat tyto tři symboly na všech devíti liniích, si domů odnese maximální výhru 25 000 kreditů.
Další výherní symbol představuje tři sedmičky, za které získáte 100 kreditů, za tři žluté symboly Bar 40 kreditů, za tři fialové symboly Bar 20 kreditů, za tři modré symboly Bar 10 kreditů a nakonec za tři černé symboly Bar získáte 5 kreditů.
Kredity jsou v této hře opravdu skvělé, jsou totiž dostupné v různých hodnotách, Můžete tak vsadit třeba nikl, desetník nebo čtvrťák. Na jedno zatočení můžete vsadit maximálně 45 kreditů, což je v podstatě až 5 kreditů na každou výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti