Menu

Totem Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Totem Quest

Výherní Automat Totem Quest Online Zdarma Totem Quest není pouze výherním automatem zdarma. Jedná se také o způsob, jak se přesunout do minulosti a strávit kvalitní čas s domorodými Američany. Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je světoznámá vývojářská společnost Games OS, která je známá svojí tvorbou špičkových výherních automatů zdarma s úchvatnými vizuálními prvky a velkým výherním potenciálem. I tento výherní automat odpovídá této jejich reputaci. Díky zvolenému tématu narazíte na symboly totemů, které byly od pradávna symboly štěstí a bohatství. I v tomto výherním automatu zdarma jistě přinesou spoustu štěstí všem jeho hráčům. Míra návratnosti k hráčům v hodnotě dosahující téměř 100 % je toho skvělým důkazem.

Výherní Automat Totem Quest Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu zdarma je velmi silným prvkem. Je plynulý a naprosto dokonale znázorňuje kulturu domorodých Američanů a jejich historii. V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 25 výherními liniemi. Proces sázení se pak odvíjí právě od těchto výherních linií. Jednou z možností nastavení je změna hodnoty vsazených mincí na každou linii. Na druhou stranu můžete ale také změnit počet aktivních výherních linií na každé zatočení. Aktivovat jich můžete od 1 do 25. Podle ovládacího panelu dosahuje maximální sázka tohoto výherního automatu 125 dolarů. Pokud budete hrát s touto částkou, tak na vás čeká nejvyšší výhra dosahující 10 000 dolarů. V tomto online automatu nenarazíte na žádný wild ani scatter symbol, nečekejte tak příliš mnoho možností na bonusové zvýšení vašich výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti