Menu

The Vikings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Vikings

Výherní Automat The Vikings Online ZdarmaVýherní automat The Vikings je hrou, která vám přiblíží nádherné prostředí Skandinávie. V tomto výherním automatu zažijete neuvěřitelné dobrodružství, tak na nic neváhejte a dejte se do hraní. Celý tento výherní automat je velmi populární, a to hlavně díky jeho designu. Některé jeho části mají velmi moderní nádech, ale zpracováno je téma historické. Hráči se po spuštění hry objeví uprostřed bouřlivého moře. Aby hra byla nicméně trošku přívětivější, obsahuje i pár pohádkových prvků.

Výherní Automat The Vikings Online Zdarma

 

Vývojářská společnost Magnet Gaming vtrhla na trh s online hrami jako bouře a s sebou přinesla právě tento výherní automat. Tato hra obsahuje 11 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Automat si můžete zahrát ve formátu HTML5. Co se týče samotného vzhledu výherního automatu, tak se hráči mohou těšit na spoustu věcí. Například je to tradiční vikingská hudba a naprosto nádherné animace. V tomto výherním automatu můžete navíc využít funkce tvoření výherních kombinací oběma směry a počet výherních linií tak prakticky zdvojnásobíte. Také vás čekají vzrušující bonusy, kterými jsou dva progresivní bonusy. Vyhrát můžete Jackpot nebo Super Jackpot.

Speciální herní symboly

Tento výherní automat obsahuje expandující wild symbol s několika bonusovými hrami. Při výběru hry výběru z možností si můžete užít okamžité peněžní výhry, zatímco v další bonusové hře se dostanete do temného lesa, kde můžete najít skryté poklady. Další výprava může být na mořskou hladinu, kde si můžete přijít na spoustu peněžních výher. Postavte se mořské příšeře a vyhrajte progresivní jackpot. A chybět nebude ani ve Skandinávii známé kolo Valhalla.

 

No comments

Napsat komentář