Menu

The 100000 Pyramid

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The 100000 Pyramid

Výherní Automat The 100000 Pyramid Online ZdarmaVýherní automat The $100,000 Pyramid od IGT je pokračováním výherního automatu The $50,000 Pyramid, kterému jsme se již věnovali. Tento vzrušující nový výherní automat je založený na nejoblíbenější televizní hře všech dob. Je jasné, že tato hra se hraje velmi podobně, jako hra The $50,000 Pyramid. Hlavním rozdílem je, že jackpot tohoto výherního automatu je vyšší, lepší a odvážnější.

Výherní Automat The 100000 Pyramid Online Zdarma

Hra obsahuje 5 válců a 15 nastavitelných výherních linií. Výši sázky na jednu výherní linii můžete nastavit od 1 po 100 mincí. Symboly této hry se také drží tématu a můžete tak zde vidět logo hry, kruh vítězů, tajemnou sedmičku, soutěžící, celebrity, zlaté nápisy Bar a běžné vysoké hrací karty od desítky po eso. Dokonce i symboly hracích karet byly vytvořeny tak, aby ladily s tématem.
Co se týče grafické stránky hry, tak to není úplně ono, ale nelze očekávat více od hry, která je založená na televizní soutěži z roku 1981. Grafická stránka alespoň pěkně ladí s érou této televizní hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti