Menu

Tennis Champion

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tennis Champion

Výherní Automat Tennis Champion Online ZdarmaVýherní automat Tennis Champion je zářivou automatovou hrou, kde se místo klasických hracích karet na válcích objevují sportovní prvky spojené s tenisem.

Výherní Automat Tennis Champion Online Zdarma

 

Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou pár tenisových raket a taška se sportovními potřebami. Tyto symboly vám vyplatí až 20x hodnotu vaší sázky při získání úplné výherní kombinace. Za ty nejhodnotnější symboly získáte 80x hodnotu vaší sázky, konkrétně tuto částku vyhrajete za spojení pěti symbolů tenisových míčků. Mezi další symboly patří trofeje, kšiltovky, tenisky a láhve na pití. Ženská tenisová hvězda je wild symbolem a tenista má funkci scatter symbolu. Jako pozadí pro tento výherní automat slouží tenisový kurt, který hráčům poskytne jedinečný pocit, jako by se nacházeli na opravdovém tenisovém turnaji.

Zvukový doprovod tohoto automatu se skládá z jednoduchých zvukových efektů s pár chytlavými melodiemi oznamujícími výhru. Hráči se budou cítit, jako by se nacházeli na samotném kurtu a budou tak stoprocentně vtaženi do hry.

Funkce automatu

Hlavní atrakcí tohoto výherního automatu jsou spiny zdarma s násobiteli výher. Násobitelé výher vám zajistí, že v případě nezískání žádných výher budou vaše následující výhry mnohem hodnotnější. Násobitel výher poroste s každým kolem, ve kterém hráči nezískají žádné výhry. Například výherní násobitel v hodnotě 5x získáte při odehrání pěti nevýherních kol po sobě. Pokud nevyhrajete v 9 kolech za sebou, tak aktivujete násobitele 15x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti