Menu

Tasty Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tasty Win

Výherní Automat Tasty Win Online ZdarmaVýherní automat Tasty Win je celý jen a jen o sladkostech. Válce tohoto automatu doslova přetékají cukrem. Pozadí jednotlivých symbolů bylo natřeno čokoládovou polevou a i všechny ostatní herní prvky ve vás vyvolají pomyšlení na něco sladkého.

Výherní Automat Tasty Win Online Zdarma

 

Pozadí tohoto výherního automatu je naprosto vytržené z kontextu a nezobrazuje vůbec nic, co by bylo se sladkým tématem tohoto automatu spojeno. Nesetkáte se zde také s žádnými výherními liniemi. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,20 až do 200 mincí a maximální výhrou může být až nádherných 200 000 mincí.

Příliš speciálních funkcí ale od tohoto výherního automatu nečekejte. O speciální funkce se zde postarají pouze scatter symboly, ale nenachází se zde žádné wild symboly. Nicméně vzhled automatu a jeho téma za jeho hraní rozhodně stojí.

I když na první pohled výherní automat Tasty Win vypadá jako spousta jiných automatů, při pohledu zblízka se jedná o originální kousek. Nepotřebujete zde spojovat symboly na jednotlivých výherních liniích a výhry získáte už za pouhé zobrazení symbolů vedle sebe. Automat je vhodný jak pro zkušené hráče, kteří hledají něco nového, ale i pro naprosté nováčky, kteří ve hraní na výherních automatech právě začínají.

Herní symboly

Je na čase se připravit a okusit všechny tyto nabízené dobroty. Válce automatu totiž přetékají sladkostmi. Než se do nich ale zakousnete, tak je dobré se věnovat nastavení vašich sázek. Poté si vedle sebe připravte nějakou sladkou dobrotu, protože nakonec skončíte tím, že dostanete obrovskou chuť na sladké. Výhry vám totiž přinesou symboly lízátek, cukroví, gumových medvídků, čokoládové polevy a cukrového drobení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti