Menu

Sumatran Storm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sumatran Storm

Výherní Automat Sumatran Storm Zdarma OnlineVýherní automat Sumatran Storm od IGT obsahuje 5 jedinečných válců se 720 možnostmi výhry. Tento výherní automat se velmi podobá výhernímu automatu Siberian Storm. Výherní automat Sumatran Storm již slavil svůj úspěch v kamenných kasinech, takže se jeho fanoušci určitě radují, že si ho nyní budou moci zahrát online.
Výherní automat Sumatran Storm obsahuje 5 válců na šestiúhelníkovém hracím poli a jeho grafická stránka se velmi podobá třpytivému výhernímu automatu Kitty Glitter a nestarnoucí klasice Cats, které jsou také od stejného výrobce. Herní symboly s tématem hry skvěle ladí a zahrnují nefritové přívěšky, tygry, obrovské ozdobné mušle a logo hry.

Výherní Automat Sumatran Storm Zdarma Online

Wild symbolem je zde sumaterský tygr zobrazený z profilu a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo tygřího oka a scatter symbolu. Tygr se objevuje pouze na válcích 2, 3 a 4. Scatter symbol je také velmi lukrativní. Za tři tyto symboly získáte dvojnásobek vaší celkové sázky, za 4 symboly desetinásobek a za 5 scatter symbolů získáte padesátinásobek vaší celkové sázky. Za scatter symboly je vždy vyplácena jen ta nejvyšší výhry.
Funkce MultiWay Xtra je další ze známých funkcí z jiných výherních automatů od IGT. Jedná se třeba o hry Fire Opals a Crown of Egypt, abychom jmenovali alespoň dva další výherní automaty podobné hře Sumatran Storm. Zmíněná funkce zvyšuje hráčovy šance na výhru díky výplatám v obou směrech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti