Menu

Stinky Socks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stinky Socks

Výherní Automat Stinky Socks Online ZdarmaVýherní automat Stinky Socks Slot je výherním automatem s pravděpodobně tím nejpodivnějším tématem, na který jste kdy narazili. I kdybyste ale na válcích tohoto výherního automatu neobjevili stejnou ponožku, jako máte doma, nenechte se na vaší cestě za tou nejvyšší výhrou rozptylovat.

Výherní Automat Stinky Socks Online Zdarma

 

Tento výherní automat se nachází v obýváku jedné milé starší dámy, u které se budete cítit jako u vlastní babičky. Tato babička má za koníčka plést ponožky, a když se pořádně porozhlédnete kolem, tak narazíte hned na několik ponožek. Tyto ponožky ale nevypadají přesně jako ponožky, mají totiž podobu zvířátek nebo jiných stvoření s ústy a očima. Narazíte například na červy, kterým visí jazyk z huby, kouzelníka s vysokým kloboukem, příšeru a dinosaura. Mimo nich je v nabídce spousta barevných klubíček vlny.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a vaše sázky si můžete nastavit od 0,1 do 10 mincí.

Herní symboly

Pro získání výher musíte tvořit výherní kombinace směrem zleva doprava. Navíc musíte spojit minimálně tři identické symboly. V automatu budete mít k dispozici i celou řadu speciálních symbolů, které vaše šance na získání výher výrazně vylepší. Například je zde wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly a pomůže vám snadněji tvořit výherní kombinace. Symbol spinů zdarma aktivuje bonusové spiny zdarma a scatter symbol vaše výhry vynásobí 2x až 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti