Menu

Star Trek

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Star Trek

Výherní Automat Star Trek Online ZdarmaStar Trek je zábavným a chytlavým online výherním automatem, založeným na oblíbeném sci-fi filmu se stejným názvem, z dílny populárního vývojáře her International Game Technology. Ve hře se setkáte s hlavními postavami z tohoto filmu a pro doplnění atmosféry slouží i nádherná grafika na pozadí hry. Výherní automat Star Trek je dostupný exkluzivně od společnosti IGT a můžete si ho zahrát za reálné peníze v některých z těch nejlepších online kasin.

Výherní Automat Star Trek Online Zdarma

Jedná se o pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi a maximální výhrou 250 000 liber. Jelikož je hra inspirovaná filmem Star Trek, obsahuje namísto symbolů opravdové fotografie hlavních postav tohoto filmu, a navíc obsahuje i krátké záběry z tohoto filmu. Symboly v tomto výherním automatu tedy zobrazují obrázky oblíbených postav kapitána Jamese Kirka, Spocka, Scottyho a Uhura. Kapitán Kirk zde má žlutou barvu, Spock modrou, Uhura červenou a Scotty černou a bílou.
Wild symbolem je logo tohoto výherního automatu a objevuje se zde také scatter symbol v podobě modrého symbolu s nápisem Bonus. Dalšími symboly ve hře jsou vysoké hrací karty od 9 po krále. A aby byla tato hra ještě zábavnější, její tvůrci do ní přidali klipy ze stejnojmenného filmu z roku 2009.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti