Menu

Space Robbers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Space Robbers

Výherní Automat Space Robbers Online Zdarma Výherní automat Space Robbers je velmi dobrodružným výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS. Tento úžasný výherní automat zdarma je jedním z těch nejlépe vytvořených výherních automatů, na které na trhu narazíte. Jedná se o 3D výherní automat, takže se můžete těšit na opravu výjimečnou grafickou stránku i animace. Neuvidíte žádné nedotažené prvky ani žádné jiné chybičky. Tématem tohoto výherního automatu zdarma je cesta do vesmíru. Přidejte se k posádce na této vesmírné lodi a vydejte se s nimi na toto galaktické rabování, ničení hvězd a kradení. Váš plat vesmírného lupiče nebude vůbec k zahození.

Výherní Automat Space Robbers Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vám nabízí 5 válců se 40 nastavitelnými výherními liniemi. Vyšší počet výherních linií je velmi dobrou věcí. Čím vyšší počet výherních linií na zatočení, tím častější budou vaše výhry. V tomto výherním automatu zdarma si počet výherních linií můžete nastavit podle vlastního uvážení od 1 do 40. Nastavení sázky má dvě hlavní složky. První z nich je hodnota vsazených mincí a druhou je počet aktivních výherních linií. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 0,2 do 2 mincí na každou výherní linii, což je typické pro všechny výherní automaty od společnosti Games OS. Tento výherní automat je ale také velmi štědrý. Jen se podívejte na tabulku výplat. Maximální výhra nabízená běžnými symboly má hodnotu 1500 mincí. Nejedná se ale o tu nejvyšší výhru. Hlavním jackpotem totiž je úžasných 3000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti