Menu

Sherrifs Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sherrifs Life

Výherní Automat Sherrifs Life Online ZdarmaŽivot šerifa není vždy jen jednoduchý a během zlaté horečky na západě USA se dá říct, že bylo velmi obtížné vykonávat toto povolání. Tento výherní automat byl vytvořen tak, aby vám toto období připomněl. Dík tomu se výherní automat Sheriff’s Life řadí mezi ty nejzábavnější a nejnapínavější výherní automaty zdarma, které jsou nyní dostupné.

Výherní Automat Sherrifs Life Online Zdarma

 

Tento video automat zdarma má celkem 5 válců, 3 řádky a 10 výherních linií. Jeho rozvržení je opravdu jednoduché a prosté, a proto se řadí mezi ty nejjednodušší výherní automaty zdarma. Nemusíte se také učit žádná obtížná a složitá pravidla. Automat je tak vhodný i pro naprosté začátečníky, kteří si mohou užít celou hru se spoustou peněžních výher naprosto stejně jako zkušení hráči.

Pro hraní tohoto výherního automatu online nepotřebujete žádné jmění. Podle tabulky výplat je potřeba pro roztočení válců pouze 0,01 mince. To je samozřejmě pouze minimální částka a zahrát si můžete se sázkami dosahujícími až 50 mincí. Sázky si můžete upravit podle sebe nastavením počtu aktivních výherních linií a hodnoty vsazených mincí na linii. Pamatujte si ale, že ty nejvyšší výhry jsou dostupné pouze při hraní s tou nejvyšší sázkou. Při snížení sázky se budou snižovat také nabízené výhry.

Tento výherní automat zdarma má v nabídce i bonusové prvky, jedním z nich je wild symbol a druhým je scatter symbol. Maximální jackpot v hodnotě neuvěřitelných 50 000 mincí vyhrajete právě díky bonusovému wild symbolu. Druhou nejvyšší výhru v hodnotě 20 000 mincí vám pak nabídne scatter symbol, který ale také může aktivovat bonusové spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti