Menu

She Is A Rich Girl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

She Is A Rich Girl

Výherní Automat She Is A Rich Girl Online ZdarmaShe’s a Rich Girl je pětiválcový výherní automat s 9 výherními liniemi od společnosti IGT. V porovnání se standardem většiny ostatních výherních automatů od tohoto výrobce se jedná spíše o základní pětiválcový výherní automat.
Nicméně průběh hry a odměny jsou stejně tak vzrušující a štědré, jako všechny ostatní skvělé tituly této renomované značky. Tento výherní automat obsahuje wild symboly, scatter symboly, volná zatočení a násobitele.

Výherní Automat She Is A Rich Girl Online Zdarma

Téma tohoto automatu se točí kolem bohatého života jedné zrzavé dívky. Herní symboly se samozřejmě také vztahuj k tomuto okázalému a luxusnímu tématu. Na válcích se tak můžete setkat s naší zrzavou krasavicí, jejím psím mazlíčkem, starším mužem (nejspíš jejím sponzorem), diamanty, logem hry a řadou ovoce.
Wild symbolem jsou diamanty, které nahrazují všechny ostatní symboly. Pokud se výherní kombinace účastní alespoň jeden diamant, pak bude celá vaše výhra zdvojnásobena. Logo hry je také wild symbolem a pokud je tento použit pro vytvoření výherní kombinace, pak je výhra za tuto kombinaci také zdvojnásobena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti