Menu

Scattered To Hell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scattered To Hell

Výherní Automat Scattered To Hell Online ZdarmaVýherní automat Scattered to Hell vás přenese do míst, kde žijí veškeré zlovolné příšery. Připravte se na to, že pro hraní tohoto výherního automatu budete muset mít nervy ze železa. Jinak nebudete v tomto pekle moci přežít ani si domů odnést pekelné výhry.

Výherní Automat Scattered To Hell Online Zdarma

 

Tento výherní automat má minimalistický design a neuvěřitelnou grafickou stránku. Pozadím tohoto automatu je černočerná zem, která byla spálena, a jsou na ní vidět žhavé praskliny. Při tom vás bude konstantně ohrožovat všudypřítomná žhavá láva, která hrozí, že se každým okamžikem rozlije.

Při pohledu na válce narazíte na nelidské postavy s křivými ústy, vyceněnými zuby, červeným bělmem a pokroucenými rohy. Doprovodná hudba se skládá z tlukotu tamborů doprovázeným jinými tóny a toto spojení bude mít jen jediný účinek. Zrychlí se vám puls a začnou se vám třást kolena.

Na rozdíl od ostatních výherních automatů má ale tento automat jednoduchou strukturu a neobsahuje žádné výherní linie. Symboly se nachází napříč všemi válci a vaším úkolem je spojit minimálně pět stejných symbolů k získání výher. K získání té nejvyšší výhry musíte spojit 12 symbolů s nejvyšší hodnotou.

Speciální herní symboly

V tomto výherním automatu neexistují speciální symboly, jako jsou například bonusové symboly, násobitelé, scatter symboly nebo wild symboly. Speciální funkcí je zde počítalo spinů zdarma, které roste s každým kolem, ve kterém jste nedokázali získat žádnou výhru. Jakmile počet neúspěšných kol dosáhne počtu pět po sobě jdoucích, tak získáte spiny zdarma. Počet spinů zdarma bude neomezený, ale budou pokračovat pouze do té doby, než v jednom z nich nezískáte výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti