Menu

Santas Wild Helpers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Santas Wild Helpers

Výherní Automat Santas Wild Helpers Online ZdarmaVýherní automat Snata’s Wild Helpers je klasickou automatovou hrou, ve které si můžete vyzkoušet vaše štěstí a získat při tom spoustu výher. Na trhu s herními automaty můžete narazit na spoustu výherních automatů s vánočním tématem a tento je jedním z nich. Výhry zde ale získáte vždy, nezáleží na tom, zda jste celý rok zlobili nebo byli hodní. Vaší odměnou mohou být například i spiny zdarma s expandujícími wild symboly a široký rozsah sázek.

Výherní Automat Santas Wild Helpers Online Zdarma

 

Vánoce je ročním obdobím, kdy naprosto vše začíná být veselé, štědré a milující. Všechny tři tyto prvky jsou typické i u výherních automatů, které se touto roční dobou nechaly inspirovat.

Tento výherní automat se vyznačuje jednoduchým ovládáním a je vytvořen v rozhraní HTML5. Díky tomu je spouštění automatu rychlejší a stejně tak i samotná výplata vašich výher. Zahrát si při tom můžete na jakémkoli moderním přístroji nebo klasickém počítači.

Po spuštění automatu se před vámi zobrazí panoramatický pohled na malebné zasněžené městečko, které je vyzdobeno spoustou vánočních světel. Celý tento výherní automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií je nastaven fixně, ale vaše sázky si i tak můžete nastavit podle sebe.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto automatu je samotný Santa Claus. Tento symbol může nahrazovat všechny obyčejné herní symboly a vylepšit vaše výhry i odpovídajícím násobitelem výher. Scatter symbolem automatu je sob a bonusovou hru můžete spustit spojením minimálně třech bonusových symbolů.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti