Menu

Red Mansions

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Mansions

Výherní Automat Red Mansions Zdarma OnlineJen pár dní po vydání Jewel of the Arts, výherního automatu s asijským tématem, vydala společnost IGT další podobný výherní automat Red Mansions. Tyto výherní automaty nabízejí osvěžující pauzu od antických egyptsky laděných výherních automatů jako Cleopatra II a Crown of Egypt. IGT tentokráte objevila něco zajímavého, co láká online hráče výherních automatů, na Dálném Východě. Red Mansions je pětiválcový výherní automat s 1024 možnostmi výhry, který nabízí své výhry na 40 výherních liniích.
Výherní automat Red Mansions vypráví příběh o dvou vznešených čínských rodinách a přenese hráče do doby, kdy v Číně probíhaly bouřlivé kulturní změny a náboženské konflikty. Hra také oslavuje některé z nejlepších literárních děl této země.

Výherní Automat Red Mansions Zdarma Online

Symboly v tomto výherním automatu jsou velmi podobné symbolům, které můžete objevit v každém skvěle zpracovaném orientálně laděném výherním automatu. Můžete zde vidět čínského prince a řadu jeho princezen spolu s vysokými hracími kartami od kluka po eso. Wild symbolem je červená pagoda, která nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol. Na tento symbol můžete narazit na všech válcích mimo toho prvního.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti