Menu

Pyramides

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pyramides

Výherní Automat Pyramides Online ZdarmaEgypt a proslulé pyramidy jsou mezi vývojáři výherních automatů zdarma jedny z těch nejoblíbenějších témat. Téměř všichni vývojáři, včetně vývojářské společnosti SGS Universal, mají na svém účtu alespoň jeden výherní automat online, který by zpracovával toto téma. Ne všechny tyto výherní automaty jsou ale tak vzrušující a zábavné jako konkrétně výherní automat Pyramides. A důkazem jeho výjimečnosti je jeho až neuvěřitelná popularita.

Výherní Automat Pyramides Online Zdarma

 

Grafická stránka i animace tohoto výherního automatu zdarma se od ostatních automatů liší. Neznamená to ale, že dosahují nižší kvality. Jejich kvalita je opravdu špičková a dosahují tak jedinečné úrovně, která se s ostatními automaty ani nedá srovnat. Naprosto všechny grafické prvky tohoto výherního automatu zdarma jsou inspirovány slavným obdobím pyramid a jsou doplněny i některými symboly písmen a čísel.

V tomto výherním automatu zdarma samozřejmě nechybí ani kvalitní bonusové funkce. Těmi nejoblíbenějšími jsou wild symboly a scatter symboly. Scatter symbol zde aktivuje velmi štědrou bonusovou funkci se spiny zdarma. Může jich být maximálně 12, ale ve srovnání s hlavní hrou vám nabídnou mnohem vyšší a častější výhry. Wild symbol je také velmi důležitý, protože dokáže měnit nevýherní kombinace na výherní. Výherní automat Pyramides vám ve srovnání s ostatními výherními automaty od vývojářské společnosti SGS Universal nabídne trošku nižší výhry, ale jejich frekvence je na druhou stranu mnohem vyšší. Automat se rozkládá celkem na 5 válcích se třemi řádky a 20 nastavitelnými výherními liniemi. Využijte tyto výherní linie naplno, ponořte se do tohoto nádherného svět fantazie a naplňte si své kapsy starověkými poklady.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti