Menu

Precious Treasures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Precious Treasures

Výherní Automat Precious Treasures Online ZdarmaVýherní automat Precious Treasures je automatovou hrou, která zpracovává mořské téma, ve kterém se můžete setkat s bájnými postavami a získat při tom okamžité peněžní výhry.

Výherní Automat Precious Treasures Online Zdarma

 

Pozadím tohoto herního automatu je moře, které je napůl modré a napůl zahaleno černým inkoustem. Na povrch se prodírají drobné bublinky, které si razí cestu vodní masou. Narazit ale můžete také na hvězdice, Poseidona a dvě mořské panny.

Poseidon je na válcích zobrazen fixně a hráče se bude snažit od svých pokladů zastrašit obrovským ocelovým trojzubcem. Poseidon má nadlidské vlastnosti a obrovské svaly. Doprovází ho dvě mořské panny, které jsou oblečeny pouze do jemných mušliček.

Dalším důležitým symbolem je obrovská chobotnice, která svoje chapadla natahuje po celé výšce automatu. Naposledy je nutné zmínit majestátného mořského koníka. Mezi méně hodnotné symboly patří mušle, želvy, ryby, medúzy a krabi. Celou hrou vás bude doprovázet také vhodný podvodní soundtrack.

Mořská víla s fialovým ocasem vám nabídne tu nejvyšší možnou výhru, zatímco nejméně vám vyplatí symbol želvy.

Funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje pět válců, tři řádky a 15 výherních linií. Hráči si svoje sázky mohou upravit nastavením hodnoty mincí a počtu vsazených mincí na každou výherní linii. Minimální sázka začíná na 0,1 a maximálně můžete vsadit 10 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti