Menu

Pond Of Koi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pond Of Koi

Výherní Automat Pond Of Koi Online ZdarmaVýherní automat Pond of Koi vychází z tradičních výherních automatů, ale v podstatě nemá žádnou výherní linii. A protože v tomto výherním automatu není žádná výherní linie, můžete získat výhry vždy po šesti kolech. Částka, kterou vyhrajete, je ale určována náhodně.

Výherní Automat Pond Of Koi Online Zdarma

 

Při hraní nečekejte na žádné speciální symboly, na které jste z ostatních výherních automatů zvyklí. Nejsou zde ani scatter symboly, ani wild symboly ani bonusy. Jedinečnost tomuto automatu dodává fakt, že všechny symboly jsou brány jako scatter symboly. Celkový počet symbolů v celém automatu je 7 a právě díky tomu, že jsou všechny tyto symboly považovány za scatter symboly se tento výherní automat obešel bez žádných výherních linií. Hlavním prvkem celého automatu je pak kapr Koi, který mu dodává potřebný tón vznešenosti.

Herní symboly

Všechny symboly vám vyplatí konkrétní výplaty, které se odvíjí od jejich počtu. Možná se vám tabulka výplat bude zdát ze začátku poněkud zmatená, ale po chvíli se v ní budete orientovat bez problémů. Pro získání výher musíte na válcích spojit alespoň 5 stejných symbolů. Získat ale můžete i spiny zdarma, které vám přinesou mnohem více výher.

Pro aktivaci spinů zdarma musíte roztočit válce pětkrát po sobě bez získání žádné výhry. Spiny zdarma pak potrvají tak dlouho, dokud nějakou výhru nezískáte.

V tomto výherním automatu se nenachází žádné speciální symboly ani bonusové funkce, na které jste normálně zvyklí. Cílem tohoto automatu je, abyste výhry získávali pravidelně. K ovládání automatu slouží celkem čtyři tlačítka, kterými jsou tlačítko pro roztočení válců, automatická hra, nastavení sázky a nápověda.

No comments

Napsat komentář