Menu

Pipezillas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pipezillas

Výherní Automat Pipezillas Online Zdarma Spoustu vývojářských společností, které tvoří moderní výherní automaty zdarma, láká UFO. I když i tento výherní automat online zdarma zpracovává právě toto téma, přináší vám poněkud jedinečnou ochutnávku. Od prvního pohledu vám tento výherní automat bude připadat tak atraktivní, že se nebudete moci nepustit se do hraní. Těmi nejlepšími atrakcemi jsou vysoce kvalitní grafická stránka, nádherné animace a velmi štědrý systém odměn. Téma je dobrodružné a velmi veselé, a to stejné můžeme říci i o samotném průběhu hry. V tomto automatu se navíc nemusíte řídit téměř žádnými pravidly. Minimální dávka použitých pravidel je přehledně uvedena v informacích, ale ničeho se nebojte.

Výherní Automat Pipezillas Online Zdarma

 

Tato pravidla jsou opravdu tak jednoduchá, že se je během pár chvil naučí i naprostý začátečník. Posádka zdejšího létajícího talíře jsou v podstatě lupiči a celé herní pole je pokryto věcmi, které ukradli. Vaším úkolem je tedy vkrást se na palubu jejich lodi a ty největší poklady získat zpět. K dispozici k tomu máte celkem 5 válců a 20 skvěle navržených výherních linií. Celý výherní automat zdarma můžete ovládat pomocí snadno ovladatelného kontrolního panelu, který je umístěn ve spodní části herní obrazovky. Nastavitelný je počet aktivních výherních linií na jedno zatočení i hodnota sázky na jednu linii. Mimo to můžete využít i speciální funkce Max Bet, Auto Play a Turbo Mode.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti