Menu

Peony Ladies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Peony Ladies

Výherní Automat Peony Ladies Online ZdarmaVýherní automat Peony Ladies je automatovou hrou, která je inspirována něžným pohlavím. Její demografické zaměření je výrazně jednostranné a zpracování je naprosto špičkové.

Výherní Automat Peony Ladies Online Zdarma

 

Tvůrce tohoto výherního automatu se vždy snaží o to, aby jeho výherní automaty vypadaly co nejlépe. U této hry to platí dokonale. Prostředí tohoto výherního automatu má asijský aspekt a jeho postavy byly oděné do japonských kimon.

Výherní automat Peony Ladies vám nabídne 15 výherních linií a rychle odsýpající hru. Co se týče rozpočtu, tak je velmi příjemný. Vaše celková sázka se může pohybovat od 0,15 do 150 mincí. Nejvyšší možnou výhrou je 1000 mincí.

Herní symboly

Tento výherní automat je jednoduchý a užijí si ho naprosto všichni. Jeho jedinou nevýhodou je menší počet speciálních funkcí. V nabídce například chybí bonusové hry a hazardní funkce. Využít ale můžete wild symboly spolu se scatter symboly, které vám přinesou vyšší šance na získání výher. Wild symbol má podobu stacked symbolu a objevuje se na jednotlivých válcích vždy ve vyšším počtu. Scatter symbol je vaším klíčem ke spinům zdarma s násobiteli výher.

Automat při tom není jen zábavný, ale jedná se o kompletní balíček pro ty hráče, kteří se chtějí pobavit, ale při tom vyhrát i slušné peněžní odměny. Jako bonus vás také seznámí s historickými a folklorními oděvy japonských žen. Jedná se o jeden z těch nejlepších výherních automatů, které zpracovávají japonskou kulturu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti