Menu

Pamplona

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pamplona

Výherní Automat Pamplona Online ZdarmaUž se vám někdy zdálo o tom, že jste cestovali do Španělska na běh býků v Pamploně? Nyní všechno to vzrušení z tohoto běhu mohou zakusit i hráči online výherních automatů, přímo na vašem domácím počítači. Tento nádherně propracovaný pětiválcový výherní automat je doplněn skvělou hudbou a grafikou, které v tomto španělsky laděném automatu vytváří tu pravou náladu ze znovu obnovených býčích zápasů ve slunné Pamploně. S 1024 způsoby pro získání výhry a možností vybrat si bonusovou funkci prostě nemůžete prohrát!

Výherní Automat Pamplona Online Zdarma

Pamplona je městem ve Španělsku, které je známe pro svátek San Fermin, kdy hlavní atrakci tvoří vpuštění divokých býků do ulic města spolu s několika tisíci fanoušky. Online video automat Pamplona je založen na svém sesterském výherním automatu se stejným názvem, který je určen pro kamenná kasina, a který si mezi hráči velmi oblíbili. Jeho fanoušci jsou tak rádi, že se tento titul objeví i jako online verze.
Všechny symboly, mimo symboly hracích karet, pocházejí přímo z tohoto bouřlivého svátku. Můžete zde tak najít býky, matadory, květiny, červené pláště a fanoušky. Na pozadí je zobrazena aréna býčích zápasů a vše je vhodně doplněno španělskou hudbou a bouřením fanoušků. Symboly výherního automatu Pamplona z něj dělají opravdu jeden z nejlépe provedených 3D výherních automatů, který je aktuálně dostupný online.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti