Menu

Pacific Paradise

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pacific Paradise

Výherní Automat Pacific Paradise Online ZdarmaV Tichém oceánu jsou ještě stále místa, kde zahlédnutí nádherně barevných ryb může být pro vás skvělou odměnou. Jedno z takových míst můžete navštívit díky Pacific Paradise, zábavnému online výhernímu automatu od společnosti IGT. Budete moci strávit všechen váš čas potápěním se do tmavě modrých hlubin a hledat jasně barevné druhy ryb jako je například Bodlok pestrý nebo Klaun uzdičkatý (Nemo z pohádkového příběhu). Máme pro vás však ještě lepší zprávu, za vaše potápění a hledání budete moci vyhrát celou řadu cen a bonusů. Bonusy zde zahrnují wild symboly, bonus medúzy a scatter symboly ponorek.

Výherní Automat Pacific Paradise Online Zdarma

Dalším bonusem může být možnost navštívit toto nádherné místo za použití vašeho oblíbeného mobilního zařízení jako iPad nebo tablet. Také máte na výběr celou řadu sázkových možností. Tak si představte lagunu, kde je krásně modrá voda a sluneční paprsky osvětlují hladinu oceánu a pronikají až do hloupějších vod. Právě to je Pacific Paradise. V neposlední řadě budete mít také možnost zahlédnout nádherně barevné ryby plavoucí v této nádrži herního pole ve tvaru 3-4-5-4-3, které nabízí až 720 skvělých možností na získání výhry včetně výplat zprava doleva a zleva doprava. A to vše za pouhých 60 kreditů za jedno zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti