Menu

Nouveau Riche

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Nouveau Riche

Výherní Automat Nouveau Riche Online ZdarmaVideo automat Nouveau Riche od IGT se nechal inspirovat uměleckým směrem Art Nouveau, který byl velmi populární na počátku 20. století. Jedná se o bohatý výherní automat se stacked wild symboly, násobiteli, volnými zatočeními a dalšími funkcemi. Symbol loga hry Nouveau Riche je v tomto pětiválcovém automatu s 20 výherními liniemi nejhodnotnějším symbolem. Pět těchto symbolů vám přinese 5000násobek vaší sázky.

Výherní Automat Nouveau Riche Online Zdarma

Pro ty, kteří výtvarný směr Art Nouveau na počátku 20. Století obdivovali, bude tento výherní automat jistě zajímavý. Na druhou stranu, pokud o tomto směru nic nevíte, vyžaduje tento výherní automat trošku zvyku. Použité symboly se opravdu vztahují k danému tématu, takže se na válcích budou zobrazovat barevné víry, svůdné múzy a okázalé klenoty propojené dohromady s nádherně provedenými ikonami.
Wild symbol zastupuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol. Navíc se wild symboly objevují na válcích jako stacked symboly, takže se můžete těšit na ještě vyšší výhry. Symboly wild si můžete vytočit na válcích 2, 3 a 4 a můžete za něj získat až 5000 násobek vaší sázky na jednu linii.
Funkce FreeFall může být spuštěna jakoukoli výherní kombinací během hlavní i bonusové hry. Když se tak stane, budou vám uděleny všechny výhry a poté symboly zahrnuté do těchto výherních kombinací zmizí. Prázdná místa se zaplní symboly kaskádovitě padajícími svrchu. Jakmile budou válce znovu zaplněny, budou vám vyplaceny nově získané výhry a celý tento proces se bude opakovat až do doby, kdy nebude dál získána žádná nová výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti