Menu

Natural Powers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Natural Powers

Výherní Automat Natural Powers Zdarma OnlineUž jste někdy přemýšleli, který ze čtyř živlů (země, vzduch, oheň a voda) by vyhrál, kdyby mezi sebou začaly válčit? Jestli ano, tak se pozorně podívejte na Natural Powers, nejnovější výherní automat od společnosti IGT. Ale tyto čtyři živly mezi sebou válčit nemusí. Vaší prací je sjednotit a využít jejich sílu k odemčení skrytého bohatství této planety.

Výherní Automat Natural Powers Zdarma Online

Výhry se točí kolem těchto čtyř živlů, ale je zde i spousta bonusů včetně wild symbolů, funkce Freefall a bonusové volné hry. Nalézt zde můžete také i záhadnou funkci, ve které vám všechny živly pomohou nabídkou jejich vlastních speciálních bonusů. Na čem se ale všechny tyto živly vždy shodnou, je použití nejnovějších mobilních zařízení, takže si můžete zahrát Natural Powers na iPhonu, iPadu, Macbooku, smartphonu, tabletu a počítači.
Vítr, země, voda a oheň představují čtyři komiksoví hrdinové v komiksovém světě, a že je to opravdu zábavný svět! Jedná se opravdu o zábavnou hru a prostředí komiksové knížky je perfektním prostředím pro válku živlů. Můžete fandit svému oblíbenému živlu nebo třeba hned všem čtyřem. Ta druhá možnost se zdá být tou lepší, protože přece všechny čtyři živly vám nabízí skvělé výplaty!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti