Menu

Midnight Lucky Sky

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Midnight Lucky Sky

Výherní Automat Midnight Lucky Sky Online Zdarma Čína je zemí, kde můžete spatřit ty nejvelkolepější ohňostroje. Zvláště pokud jde o oslavy čínského Nového roku. A právě proto vývojářská společnost Games OS přišla s tímto tématem. Hráčům totiž chtěla nabídnout dvojitou zábavu. Můžete si tak užít oslavy čínského Nového roku i nádherné ohňostroje v jednom. Obloha tohoto výherního automatu zdarma je naplněna ohňostroji, ale mimo nádherný pohled na tyto ohňostroje nabízí i spoustu zlata. Tento čínsky laděný výherní automat zdarma je tak jednoznačně tím nejvýbušnějším a nejbarevnějším automatem tohoto roku. Nejkvalitnější grafika s nádhernými animacemi je doprovázena sladěným orientálním soundtrackem.

Výherní Automat Midnight Lucky Sky Online Zdarma

 

Mimo toho všeho ale na válcích můžete zahlédnout i mohutné draky. Ti jsou zde nejen, aby vás ohromili svými zlatými těly, ale také proto, aby vám přinesli spoustu zlatých mincí. Tento hrací automat online se rozkládá na 5 válcích, ale nejedná se o standardní válce, na které jste zvyklí z jiných her. Za prvé se tyto válce netočí, ale místo toho explodují. Po každé explozi se na válcích objeví nový soubor válců. Celý tento proces je úžasnou podívanou. Dalším skvělým lákadlem tohoto výherního automatu je bonusová hra, kterou aktivujete dvěma a více bonusovými symboly. Pokud se do ní dostanete, tak pro vás bude připravena obrovská peněžní částka. Automat můžete hrát s vlastním nastavením, ale mějte na paměti, že vaše výhry závisí na hodnotě vašich sázek.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti